środa, 18 maja 2011

Jak to jest z fryzjerami?

Wybrałam się do fryzjera, nowy kolor, nowa fryzura i o dziwo jestem nawet zadowolona choć nie zawsze tak bywa mimo, że fryzjer po raz kolejny nowy.

Fryzjer trafił się znowu facet i spisał się tak, że pewnie udam się do niego powtórnie nie tylko dlatego, że blisko a co za tym idzie wygodnie to jeszcze stosunkowo niedrogo, przy tym imię ma takie romantyczne - Danielo (oczywiście naprawdę Daniel ale Danielo brzmi tak zwiewnie) i zupełnie do niego pasuje bo jak większość fryzjerów Danielo prawdopodobnie jest gejem.

Miałam już czterech fryzjerów facetów i prawdopodobnie wszyscy byli gejami (prawdopodobnie bo przecież wiedzieć tego na pewno nie mogę na czole nie mają tego napisane).

Czy wszyscy fryzjerzy są gejami a już skandal jak są przystojni i piękni - nie żebym miała coś przeciwko gejom ale uważam za marnotrawstwo, że facet piękny jak zjawisko jest kochający inaczej.

Co prawda Danielo nie jest zjawiskowo piękny ale i tak uważam, że się marnuje.

1 komentarz:

  1. mój fryzjer raczej gejem nie jest ma żonkę i fajnego dzieciaka. Lubię go za to, że nie prowadzi ze mną durnych rozmów. Siadam pytanie kawa? herbata, woda odpowiadam i mam godzinę przyjemności :-)ja sobie czytam o on zajmuje się włosami.

    OdpowiedzUsuń