środa, 20 lutego 2013

Oszuści są wszędzie

Przyszedł sms od mojego „ulubionego” operatora sieci Plus "Nowa faktura Nr .....należność 160,00 zł.” !!!!!!!!!!!!

Nie należę do osób rozrzutnych a już szczególnie jeśli chodzi o gadanie przez telefon, pędzę więc następnego dnia do salonu aby wyjaśnić wysokość faktury która niebawem ma nadejść.

Długo nie odwiedzałam salonu bo i nie ma takiej potrzeby niczego od nich nie potrzebuję a rachunki płacę przez Internet. 

Pod względem obsługi i szacunku dla czasu klienta nic się nie zmieniło od mojej ostatniej wizyty, chociaż jest 10 stanowisk czynne są trzy, przy dwóch siedzą pracownicy i coś tam grzebią w papierach ale klientów NIE OBSŁUGUJĄ, pozostałe stanowiska świecą pustkami….. brak personelu???????

Na swoją kolej czekałam 1 godzinę i 20 minut i to tylko dlatego bo 7 osób przede mną zrezygnowało z  usług i poszło sobie w cholerę.

Wyłuszczyłam pani istotę problemu i proszę o wyjaśnienie co nabija mi licznik rozmów, pani bardzo grzecznie poprosiła o dowód, zajrzała w komputer i wyjaśniła, że rachunek jest takiej wysokości bo ściągane były gry.

Gry faktycznie jakiś czas temu  ściągała Gwiazda  która potem twierdziła, że gry były za darmo…… ale pani wyjaśniła mi, że przy ściąganiu czegokolwiek przez Internet jednocześnie ściągają się niechciane usługi, które sobie właśnie potem pobierają za to zapłatę.

Na mój telefon rzeczywiści po ściąganiu przez Gwiazdę gier przychodziły sms o tym jaką to jestem szczęściarą bo właśnie wygrałam jakiś tam osrany samochód i jeśli chcę go otrzymać to MUSZE ALE TO KONIECZNIE MUSZĘ odpowiedzieć na idiotyczne pytanie i wysłać prawidłową odpowiedź  a  wtedy właśnie biorąc udział w konkursie stanę się właścicielką owego samochodu.

Oczywiście na sms nie odpowiadałam bo już kiedyś miałam taki przypadek więc wiem jak to działa, co wcale nie przeszkadzało abym TO WŁAŚNIE JA PŁACIŁA  ZA TE PRZYCHODZĄCE SMS.

Nie mam pojęcia jak to działa i że wolno tak robić bo też i nie zapytałam tak się zdenerwowałam na Gwiazdę, na parszywych naciągaczy, którzy wg mnie bezprawnie wysyłają niechciane wiadomości za które są pobierane opłaty z konta adresata, na cały ten beznadziejny system, który jest bezsilny wobec takich OSZUSTÓW.

W każdym razie pani podała mi nr telefonu pod który mam wysłać wiadomość o treści „START BLOKADA” co też uczyniłam jeszcze w salonie.

Napisałam tą notkę ku przestrodze BĄDŹCIE  CZUJNI!!!!!!

3 komentarze:

 1. pełno jest oszustów. btrzeba być bardzo czujnnym, a w te darmowe aplikacje nie wierzę. nie ma nic za darmo.
  Przykre, że musiałaś tego doświadczyć i za to zapłacić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, Młodsza miała podobny przypadek. Musiałam zmienić jej starter!

  OdpowiedzUsuń
 3. To ostatnio częsty sposób oszustw. Też tego doświadczyłam. Płaci się za przychodzące smsy nawet po 5 zł za jeden! Dopóki nie wyłączysz subskrypcji to będą ściągać kasę do upadłego. Zawsze trzeba czytać regulaminy wszelkich konkursów i usług na telefon. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń